Лазня під ключ

Справжня російська лазня під ключ

Наші сильні сторони і чому клієнти обирають саме нас.

Власне виробництво - індивідуальне виготовлення матеріалів для найвишуканіших рішень.

Правильне виробництво - 100% дотримання технології переробки деревини.

М'яке сушіння деревини, від 2-ох тижнів, вагонка не має істотної залишкової напруги, залишається рівною після відкривання пачок і при монтажі не потрібно великого зусилля щоб притягнути одну смугу до іншої, що позитивно позначається при експлуатації вагонки в парній, де різкі перепади температури і вологості.

Використовуємо професійний, твердосплавний інструмент і сучасні деревообробні верстати, вагонка має стабільну, якісну геометрію і правильну форму, з подовженим шипом, що мінімізує ризик виходу вагонки із зачеплення і можливість викривлення вагонки.

Використовуємо сировину, в якій впевнені, ми закуповуємо якісну деревину (медоносну липу), яка заготовляється в екологічно чистому регіоні України, і проходить перевірку на радіоактивність.

Будівельні технології та обладнання - наші фахівці регулярно відвідують семінари, навчання і виставки по світовим тенденціям СПА, ми підтримуємо зв'язок з інженерами європейських фабрик з виробництва обладнання та будівельних панелей, що дозволяє нам пропонувати як класичні так і найсучасніші, стильні і безпечні рішення по будівництву лазень, саун, хамамів.

Дивитися фото готових лазень >>

Замовляйте
безкоштовну консультацію,
і наш фахівець детально розповість про всі переваги справжньої російської лазні.

Записуйтеся на відвідування нашого банного комплексу


або ж телефонуйте за тел.:

(067) 466-81-20 (095) 466-90-79 (044) 209-09-26

за уточненням деталей.

построить баню цена строительство бани Киев

Лазні. Типові, популярні рішення

Нестандартные бани под ключ Строительство бань под ключ строительство бань киев

Бани. Индивидуальные, нестандартные решения

Залишилися питання? Хочеться прорахувати вартість Вашої лазні?
Потрібен проект розроблений справжнім фахівцем?

Телефонуйте:

(067) 466-81-20
(095) 466-90-79
(044) 209-09-26

за уточненням деталей

Або ж надсилайте Ваші запити через Форму і ми зв'яжемося з Вами в найкоротші терміни

Будівництво під ключ

Лазня під ключ

Російська лазня «мильня» або «влазня». Перші згадки зустрічаються в IX-X столітті, споруджувалася лазня в дерев'яному зрубі з законопаченим мохом щілинами, і топилася «по-чорному», без димаря. Такий варіант російської лазні може бути реалізований і в наші дні, вона має особливий дух, за рахунок впливу диму на дерев'яні конструкції та його антисептичних властивостей.

Але банна еволюція внесла свої зміни, і сучасна лазня, як правило, істотно відрізняється від лазні наших предків.

В першу чергу це стосується конструкції банної печі, наявністю димохідної системи і вентиляції, використання спеціальних облицювальних матеріалів.

Наша компанія готова облаштувати під баню вже наявне приміщення, з урахуванням специфіки об'єкта і побажань замовника. Також ми пропонуємо свої послуги з будівництва і оснащення лазні в окремому приміщенні, на ділянці замовника. Замовляючи будівництво лазні в компанії «Інтерсауна Сервіс» ви отримуєте:

Повний цикл робіт, від проектування до останнього забитого цвяха в Вашій лазні, буде виконаний висококваліфікованими фахівцями. Ви отримаєте детальну консультацію щодо вибору обладнання і матеріалів, ескізний проект.

Гарантію якості. Ми працюємо тільки з перевіреними європейськими та українськими постачальниками:

Маємо власне деревообробне виробництво і діє банний комплекс.

Всі роботи з будівництва Вашої лазні будуть проведені в короткі терміни. Вартість готової лазні може залежати від декількох факторів:

  • Наявність приміщення;
  • Розмір лазні;
  • Матеріали, використовувані в обробці;
  • Устаткування.

Наші фахівці ретельно продумають всі технічні моменти, запропонують варіанти оснащення лазні, а Вам залишиться тільки вибрати, який сорт деревини найбільше підходить для обробки.

Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашими фахівцями.
Довіртеся професіоналам!

(044) 209-09-26 (067) 466-81-20