Хамам будівництво

Хамам будівництвоХамам — особливий вид лазні, який в нашій країні відомий далеко не кожному. Хамам — це турецька лазня, у якої є кілька особливостей. Паритися в такій лазні прийнято при не дуже високій температурі повітря. При цьому рівень вологості в парильні повинен бути близький до ста відсотків. Так як хамами в нашій країні поки є дивиною, то не так багато у нас і тих, хто вміє їх будувати. Якщо потрібно будівництво хамама, то виконавців для такої роботи слід вибирати дуже акуратно. Адже лише деякі компанії здатні побудувати хамам таким, яким він і повинен бути.

Багато українців відмовляються від походів в лазні і сауни лише з тієї причини, що важко переносять або зовсім не переносять високі температури. Багатьом навіть протипоказані такі навантаження на організм. І таким людям напевно сподобається турецька лазня хамам. Будівництво лазень такого типу має масу нюансів і тонкощів. Тільки фахівець з хамамів зможе зробити все як треба. Будівництво хамама може бути пов'язане і з деякими труднощами. Наприклад, для такої лазні необхідне більше за площею приміщення, ніж для звичайної. До того ж, підлоги, стіни і навіть лежаки в хамамі прийнято облицьовувати керамічною плиткою або мозаїкою. Майже стовідсоткова вологість — це ще одна особливість хамама. Будівництво лазні з таким рівнем вологості теж не є зовсім вже простою справою. Щоб створити ідеальний мікроклімат в хамамі, будівництвом повинні займатися справжні профі в цій справі. Довіряти цю справу кому-небудь не варто. Бо якщо Ваш хамам буде лише пародією на справжню турецьку лазню, гроші Ваші, витрачені на його будівництво і облаштування, можна вважати витраченими даремно.

Бажаєте облаштувати в своєму будинку або СПА-центрі справжній турецький хамам? Будівництво хамама під ключ Ви можете замовити в нашій компанії.